Web Tasarım | Önalp Bilişim Teknolojileri

Web Tasarım

Önalp bilişim olarak hayalleri ve amaçları olan müşterileri için kurumsal ve bireysel web tasarımı , kurumsal kimlik tasarımı, SEO ve dijital pazarlama alanlarında çözümler üretmekteyiz.

TASARIMA ve KURGUYA BAĞLI ARAYÜZ TASARIM DÖKÜM SÜRECİ TESTLER ve GELİŞTİRME SÜRECİ

Tasarımdan ve tasarımı üretirken kullandığımız kurgudan detayları alarak kullanıcı etkileşimine dönüştürme aşamasında kullanacağımız teknolojileri seçiyoruz ve kısa bir araştırma ile web tasarım ve geliştirme sürecine başlıyoruz.

Seçmiş olduğumuz teknolojileri kullanıp, W3C standartlarını da gözeterek tasarımda gördüğünüz bütün detayları arayüze aktarmaya başlıyoruz. Tasarımı yapılırken hissedilen enerjiyi gerçek görünümde de sunabilmek adına ekip için ciddi bir iletişim trafiği yaşıyoruz. “Tamam, oldu bu!” dediğimizde de bu arayüzü size gerçek bir web ortamında yeniden sunuyoruz.

Size sunulduktan sonra projenizi mobil öncelikliolarak birçok ekran çözünürlüğünde testediyoruz ve çoklu ekran uyumluluğuna göregeliştiriyoruz. Projenizi gerçek bir kullanıcınız gibideneyerek yorumlar yapıyoruz ve bu yorumlar iledaha iyi yapabileceğimiz bölümleri belirleyipyeniden düzenliyoruz. Arayüz geliştirme sürecibiten projenizi arkayüz geliştirmesi için yazılımbirimimize gönderiyoruz.

Web Tasarım

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

SEO Optimizasyonu

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Logo & Kurumsal Kimlik

Profesyonel, Yaratıcı, özgün, hatırlanması kolay, kurumsal kimlik, logo, amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak, afiş vb. yayınlar oluşturuyoruz.

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Reklam Yönetimi

Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.

Web Danışmanlık

Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.